موسسه حکمت گفتمان بیدار

راحت ترین کشورهای انگلیسی زبان برای مهاجرت را بشناسیم

راحت ترین کشور انگلیسی زبان برای مهاجرت

آنچه در اینجا می خوانید...

قبل از حل مسئله مهاجرت و اقامت دائم، مفید است که با راحت ترین کشورهای انگلیسی زبان برای مهاجرت آشنا شوید و روند مهاجرت خود را آسان تر کنید.

راحت ترین کشورهای انگلیسی زبان برای مهاجرت کدامند؟

در اینجا برخی از راحت ترین کشورهای انگلیسی زبان برای مهاجرت آورده شده است.

 1. نیوزلند
 2. استرالیا
 3. اسپانیا
 4. پاراگوئه
 5. چک
 6. ایرلند
 7. کشور پرتغال
 8. کانادا
راحت ترین کشور انگلیسی زبان برای مهاجرت
راحت ترین کشور انگلیسی زبان برای مهاجرت

آشنایی با راحت ترین کشورهای انگلیسی زبان برای مهاجرت

نیوزلند

یکی از راحت ترین کشورهای انگلیسی زبان برای مهاجرت نیوزلند است که به دلیل برنامه مهاجرت حرفه ای خود، یک مقصد محبوب برای مهاجرت است. برای مورد پذیرش بودن در این برنامه چند نکته وجود دارد که با رعایت این نکات می توانید جهت مهاجرت به نیوزیلند اقدام کنید. اولین شرط داشتن کمتر از 55 سال است. متخصص بودن در رشته ای که تحصیل کرده اید و یا رشته شغلی شما می باشد به همراه داشتن سابقه کار مفید نیز در مهاجرت شما بسیار موثر خواهد بود. با داشتن شرایط گفته شده می توانید روی اقامت دو سال حساب کنید. بعد از آن می توانید پیگیر اقامت دائم باشید.

استرالیا

استرالیا از جمله راحت ترین کشورهای انگلیسی زبان برای مهاجرت است. برنامه ای که استرالیا برای مهاجران تدارک دیده است از جمله موثرترین و دقیق ترین برنامه‌ها و روال ها است که مهاجرت را راحت‌تر می‌کند. جهت مهاجرت به استرالیا، چند انتخاب دارید که محبوب ترین آنها در زیر آمده است:

 • ویزای استعدادهای جهانی
 • داوطلب کارفرما
 • ویزای موقت فارغ التحصیلان
 • ویزای موقت کمبود مهارت های تخصصی در استرالیا

برای مهاجرت به استرالیا مانند نیوزلند، شما باید زیر 50 سال داشته باشید، مهارت های لازم، تجربه مرتبط، و امتیاز کافی در سیستم امتیازدهی را داشته باشید.

راحت ترین کشور انگلیسی زبان برای مهاجرت
راحت ترین کشور انگلیسی زبان برای مهاجرت

پیشنهاد شنیداری: مجموعه ای از بهترین آهنگهای آلمانی 

مناسب ترین و راحت ترین کشورهای انگلیسی زبان برای مهاجرت

اسپانیا

اسپانیا یکی از راحت ترین کشورهای انگلیسی زبان برای مهاجرت در اروپا است. تدریس زبان انگلیسی در اسپانیا یکی از شغل هایی است که می توانید انتخاب کنید. اگر شغل دیگری خارج از برنامه دریافت کردید، می توانید به ویزای کاری منتقل شوید. اسپانیا به دلیل آب و هوای مطبوع، کمتر بودن هزینه ی زندگی در غرب اروپا، بهداشت و درمان قوی و در نهایت سیستم آموزشی مورد تایید، محبوبیت بالایی در میان بین مهاجران دارد. یکی دیگر از دلایلی که اسپانیا را به عنوان یک کشور مقصد برتر برای مهاجران معرفی می کند، برنامه ویزای طلایی آن است. برای دریافت اقامت دائم تحت این برنامه، باید پول کافی و برنامه سرمایه گذاری لازم را داشته باشید.

پاراگوئه

برخورداری از طرح بازنشستگی و داشتن ویزای سرمایه گذاری از جمله مزایایی است که پاراگوئه را به یکی از راحت ترین کشورهای انگلیسی زبان برای مهاجرت تبدیل کرده است. گرفتن اقامت دائم و سپس اعطای شهروندی را بدون دردسر برای شما فراهم می کند. اما در نظر داشته باشید که شما باید از نظر امکانات مالی در موقعیت خوبی باشید.

از نظر مهاجران کدام کشورها برای مهاجرت راحت تر هستند؟

جمهوری چک

یکی از دلایل اصلی مهاجرت به جمهوری چک، داشتن بالاترین فرصت شغلی در اروپا است. یافتن شغل و مهاجرت به آنجا تحت ویزای کار، روند مهاجرت را ساده تر می کند. با گرفتن ویزای کاری به مدت یک سال و داشتن اعتبار کاری لازم، می توانید جهت تمدید آن اقدام کنید. بدین ترتیب با داشتن اقامت موقت و بعد از گذشت پنج سال، می توانید برای اقامت دائم اقدام کنید.

راحت ترین کشور انگلیسی زبان برای مهاجرت
راحت ترین کشور انگلیسی زبان برای مهاجرت

ایرلند

ایرلند کشوری انگلیسی زبان در اروپا است. این کشور فرصت های شغلی فنی زیادی دارد. این کشور کوچک با 4.5 میلیون نفر و یکی از بهترین کشورهای اروپا است. این یک مکان عالی برای بازدید یا زندگی، برای کار و همچنین برای تحصیلات عالی است. فرصت های کاری زیادی برای افراد فنی وجود دارد. اگر یک فرد فنی هستید، ممکن است ظرف دو سال یک PR در ایرلند دریافت کنید و برای یک فرد غیر فنی، پنج سال طول می کشد. اگر شما یک کارآفرین هستید، پس می توانید به راحتی برای ویزای استارتاپ اقدام کنید. شما می توانید برای ویزای خود در سفارت یا کنسولگری ایرلند درخواست دهید. این ویزا به شما اجازه می دهد تا به دنبال ورود به ایرلند باشید.

کشور پرتغال در لیست راحت ترین کشورهای انگلیسی زبان برای مهاجرت

کشور پرتغال

اگر پول کافی داشته باشید پرتغال یکی از راحت ترین کشورهای انگلیسی زبان برای مهاجرت است. وجود طرحی به نام ویزای طلایی این امکان را برای شما فراهم می کند که بعد از پنج سال جهت اقامت دائم اقدام کنید. در صورتی که 35 روز بعد از این 5 سال در پرتغال باشید، می توانید جهت دریافت کارت شهروندی اقدام کنید. با این حال، برای دریافت این ویزا، باید املاک و مستغلات به ارزش بالا دلار خریداری کنید.

پرتغال به دلایل مختلفی راحت ترین کشور انگلیسی زبان برای مهاجرت است و برای مهاجران بسیار جذاب است، یکی امکان داشتن پاسپورت اتحادیه اروپا پس از تنها پنج سال و سفر بدون ویزا در کشورهای شنگن است. همچنین این کشور فرصت های آموزشی عالی و دسترسی به مراقبت های بهداشتی رایگان را ارائه می دهد.

محبوب ترین و راحت ترین کشور انگلیسی زبان برای مهاجرت

کانادا

کانادا یکی از راحت ترین کشورها برای مهاجرت
کانادا یکی از راحت ترین کشورها برای مهاجرت

کانادا یکی از کشورهایی است که از مهاجران استقبال خوبی می کند. دارای سطح وسیعی از خشکی و جمعیت نسبتا کمی است. کانادا چندین برنامه را برای مهاجرت مهاجران جهت جذب به عنوان ساکنان جدید خود، پوشش می دهد. برنامه International Experience Canada یکی از سیاست های کانادا برای پذیرش مهاجران جوان با سنین 18 تا 30 سال است، در صورت داشتن این شرط، می توانید ویزای کاری، به مدت دو سال دریافت کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

بیشتر بخوانید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سمینار مناسب چه کسانی است؟

علاقمندان به زبان روسی

مدرسین زبان روسی

علاقمندان به تحصیل در کشورهای روس زبان

علاقمندان به کار و تجارت با روس ها

برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۸۸۰۸۸۳۵۳ تماس بگیرید